جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

عدم برگزاری آزمون استخدامی سال جاری به علت بررسی شکایات آزمون قبلی

  علیرضا مختارپور در شانزدهمین یادداشت خود از عدم برگزاری آزمون استخدامی نهاد در سال جاری به علت ابلاغ لزوم بررسی دقیق شکایات و اشکالات وارده از سوی نهادهای نظارتی نسبت به آزمون قبلی این نهاد خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور در شانزدهمین یادداشت خود نکاتی را درباره امور اجرایی اعلام و از برنامه های نهاد کتابخانه های عمومی کشور در ماه های پایانی سال جاری خبر داد.

  مختارپور در بخشی از این یادداشت با اشاره به مصوبه‏ مجلس شورای اسلامی با رأی قریب به اتفّاق نمایندگان به اصلاح قانون اختصاص نیم درصد درآمد شهرداری ها به کتابخانه های عمومی از شهرداران استان هایی که نسبت به واریز نیم درصد درآمدهای سال جاری خود اقدام کرده‏اند تشکر کرد.
  وی در بخش دیگری از یادداشت خود به اطّلاعیه برگزاری آزمون‏های نهاد کتابخانه ها که در اوایل آذر ماه سال جاری ‏ منتشر شد اشاره کرد و از عدم برگزاری آزمون استخدامی نهاد در سال جاری به علت ابلاغ لزوم بررسی دقیق شکایات و اشکالات وارده به آزمون قبلی این نهاد از سوی نهادهای نظارتی از جمله سازمان بازرسی کل کشور خبر داد.
  مختارپور در پایان یادداشت خود ابراز امیدواری کرد که پس از رسیدگی به مسائل آزمون قبلی و بررسی نتایج آن، امکان تصمیم‏گیری برای برگزاری آزمون در سال آتی فراهم شود.
  یادداشت شانزدهم دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور، روز شنبه 29 آذر در پرتال نهاد منتشر شده است.

  منبع: پورتال نهاد کتابخانه عمومی کشور

  این مطلب تا کنون 44 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ دوشنبه 1 دي 1393
  منبع
  برچسب ها : نهاد ,آزمون ,کتابخانه ,عمومی ,جاری ,یادداشت ,نهاد کتابخانه ,آزمون قبلی ,برگزاری آزمون ,آزمون استخدامی ,عمومی کشور ,برگزاری آزمون استخدامی ,
  عدم برگزاری آزمون استخدامی سال جاری به علت بررسی شکایات آزمون قبلی

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز سه شنبه 5 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر